چشم انداز:

شرکت آرتاویل کنسروسبلان همواره براین باور تلاش نموده تا با احترام فراوان به نیاز مصرف کنندگان ومشتریان عزیز، اقدام به تهیه ، تولید و عرضه محصول با کیفیت و بینظیر نماید.بنابراین برای احترام به خواسته و نیاز مصرف کننده،همچنین برای پایان بخشیدن به این آشفته بازارو سر در گمی مشتریان در انتخاب عسل مرغوب و دلخواه خود ،تصمیم به گریدبندی عسل در فروش گرفتیم.با توجه به اینکه عسل های متنوعی که گاهی حتی نمی توان نام عسل را به آن گذاشت ،در کشور توسط افراد سود جو و منفعت طلب به بازار تزریق میشود ،شرکت ما راهکاری برای آن با تولیدات مرغوب و متنوع خود به مصرف کننده به صورت زیر ارائه نموده است.

گرید A با برند طلای ساوالان : این عسل که محصول خاص و ویژه زنبورستان اختصاصی شرکت آرتاویل کنسرو سبلان می باشد از شاهکارهای محصولات ما می باشد. این عسل کاملا طبیعی و بدون شکر بوده به طوری که درصد ساکارز آن زیر 2 درصد می باشد. این محصول کاملا ارگانیک می باشد و برای افراد دیابتی هم با اجازه پزشک بسیار مناسب است. دارای پروانه ساخت از سازمان غذا و دارو، سازمان دامپزشکی ،مهر استاندارد و تأییدیه انجمن ارگانیک می باشد. این عسل ضمن برخورداری از خواص شگفت انگیزش برای مصرف کننده در مواردی همچون سوختگی های شدید،درمان درد معده،آنتی باکتریال ،درمان هر گونه درد در بدن ،و همچنین باترکیب ژله رویال جهت درمان بیماری های خاص میتواند مورد استفاده قرار گیرد.

گرید B با برند ساوالان طلائی: این عسل که محصول زنبورستان های دامنه های سرسبز سبلان می باشد درصد ساکارزآن به زیر 5 درصد می رسد . دارای پروانه ساخت از سازمان غذا و دارو،سازمان دامپزشکی و مهر استاندارد می باشد منسب برای مصارف پزشکی ،طب سنتی،زیبائی و دمنوش ها و شربت عسل با لیمو، مصرف با گرده گل و دارچین عسل و موارد دیگر.

گرید C با برند ساوالان: این عسل که به عسلهای روزانه معروف میباشد درصد ساکارز آن به زیر 8درصد می رسد. این عسل تمامی ویتامین ها ،انزیم ها ،مواد معدنی و مواد عالی عسلهای گرید A و B را دارا می باشد به دلیل درصد ساکارز آن ، مناسب جهت صبحانه و مصرف روزانه با کره و خامه و شیر و غیره میباشد .